Uus AC220V 2CH RF Wireless Remote Control Süsteem teleswitch 3tk ransmitter ja 1 vastuvõtja universaalne värava pult
€14.84 €13.05
Saadavus: On laos

  • Pakendi Kaal: 0.3kg (0.66lb.)
  • Pakendi Suurus: 18cm x 10cm x 8cm (7.09in x 3.94in x 3.15in)
  • Üksuse Tüüp: Komplekt

Kogus *
Lisa ostukorvi
btn-share

2017 AC220V 2CH RF Wireless Remote Control Süsteem teleswitch 3 saatja ja 1 vastuvõtja universaalne smart home värav puldiga ettevõte saab remote control board, sobib anti-theft alarm, puldiga elektrilised uksed ja Aknad, signaali-kontrolli, tööstuselektroonika, elektripliit juhtimisahela ning tõste-ja nii edasi. Kaugjuhtimise lüliti moodul relee kontakt väljund iseseisvalt, sobib väga hästi otsese kontrolli igasuguseid juures;Toodete vastu traadita fikseeritud kood tehnoloogia, isotroopne, noninterference lüliti. Kaugjuhtimise lüliti vooluringi osa materjalid ostjad võivad kontrast

Tööpinge : 220V

Max load current : 10A

Töösagedus : 315MHZ/433MZH( Sagedus võib olla kohandatud)

pange palun tähele, et siin on komplekt , me oleme teinud seda tööd varem koos me laev , nii et sa ei pea hooli, mida sagedus on nad . ainult keegi, kes ostavad vastuvõtja või saatja üksi ,ta peab hoolid sagedus sobitada .

Vastuvõtja tundlikkus: : -105Db

Töötemperatuur : -10 ' C - +80 C

Väljund viis : Hetkeline.Lülitab. Suletud on Reguleeritav poolt Jumper Vastuvõtja .

Kood tüüp :Õppe-koodi

Edastamise kaugus:20-100M

töö/väljund viis

Jog/Hetkeliselt:

vajutage üks nupp töötab /ON. vabastage oma sõrme sama nuppu stop/OFF . üks kanal lüliti(vastuvõtja) on vaja üks nuppudega kaugjuhtimispult (saatja )

Self -lock/Toggle:

vajutage üks nupp, üks kord töötab/ON . vajutage sama nuppu uuesti, on stop/OFF . (ühte kanalit vahetada(vastuvõtja) on vaja üks nuppudega kaugjuhtimispult (saatja)

lnter-lukustus /Lukustuse : vajutage üks nupp töötab/KOHTA ,vajuta teist nuppu stop/OFF . ( ühte kanalit vahetada( vastuvõtja )on vaja 2 nuppudega kaugjuhtimispult (saatja )

Õppimine Meetod:

Vajutage õppe nuppu, see tähendab, et see on hakanud uuringus kui märgutuli vilguvad . siis vajutad mingit nuppu puldi, et transmite signaali . see tähendab, õpib edukalt kui indikaator välk 2 korda, kuni tuli kustub .

Kaugjuhtimispult (saatja)

Kaugjuhtimispult:

Tööpinge: DC12V

Tegutsevad praegu: 30 MA

Töösagedus: 315MHZ/433MHz

Sagedus Kaugus: 20-200M

(palun pange tähele, et on ideaalne vahemaa ilma block ja signaali häirida , see tõuseb ja langeb umbes 10%-50% plokki ja signaal häireid ).

Märkus: 433mhz ja 315 mhz on olemas ,315mhz tuleb saata, kui ei ole nõudlust sagedus

Komplekti Kuulub:

1 x Vastuvõtja ( koos kaanega )

3 x Saatjat ( koos akuga )

  • Traadita Side: RF
  • Brändi Nimi: SAJANDI AOKE
  • Kasutamine: Universal
  • Jaam: 2
  • Pakett: No
  • Sagedus: 315mhz /433mhz
  • Mudeli Number: 220V-2ch

Märksõnad: universaalne värava pult, värav puldiga, Kaugjuhtimispult, Odavad universaalne värava pult, Kvaliteetne värav puldiga, Hiina puldiga Tarnijad.

Kirjutage oma ülevaade